Gamak Motor Avantajlarını Keşfedin

Gamak Motor
Gamak Motor

Türk sanayisinin en çok gereksinim duyduğu ürünlerden bir tanesi hiç şüphe yok ki elektrik motorlarıdır. Ülkemizde elektrik motorları denilince ilk akla gelen markaların başında ise bu alanda önemli kuruluşlardan bir tanesi olan GAMAK gelir. Bugün aşağıda belirtilen türlerinden ve özelliklerinden de görüleceği üzere eğer bir elektrik motoru gereksinimi var ise o zaman Gamak motor en doğru tercihtir.

1961 yılından beri sektörde olan markanın ürünlerini üstün hizmet anlayışı siz değerli müşterilerine sunmanın gururunu yaşıyor ve farklı kesimlerin beklentilerine  profesyonel bir biçimde yanıt veriyor.

Satışa Sunduğumuz Gamak Motor Türleri

Firmamız Gamak motor İzmir  ‘de satışını yapmaktadır:  Standart seri motorlar grubunda 1 fazlı ve 3 fazlı olan motorlar. 3 fazlı ex-proof motorlar. Yeni seri 3 fazlı motorlar ve duman tahliye motorları grubunda pad mounted motorları, standart duman tahliye motorlarıdır. Ürün gamımız markanın bu alanda piyasa sunduğu yeni ürünler ile sürekli olarak genişlemeye devam ediyor.

Gamak Motor Seçmeniz İçin Bazı Sebepler

Sizlere Gamak motoru önermemimizin belli başlı nedenleri bulunuyor. Bunların en başında yerli ve alanında kendini kanıtlamış, ilgili standartlara göre üretilen, tüm kalite kontrol testlerinden geçerek piyasaya sunulan ürünler olmasıdır. Diğer bir avantajı ürün fiyatları ödenen paraya fazlası ile değer. Garantili olan motorlardır. Sürekli kesintisiz olarak hizmet alınması mümkündür. Gamak markasının motorları son sistem teknoloji ile üretilen motorlardır. Yıllarca herhangi bir sorun sıkıntı olmadan kullanılırlar. Dahası çok farklı beklentilere yanıt verirler. Biz de firma olarak  Gamak ürünlerini satmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Teknik dökümanları incelemek için tıklayın.

Fiyat almak için bizi arayabilirsiniz

7 gün 24 saat ekibimiz sizin taleplerinize cevap vermektedir.

7/24 TIKLA & ARA