BA serisi tamamen kapalı fan soğutmalı 3 fazlı asenkron motorlardan oluşur(TEFC). BA serisi 56 flanştan 160 flanşa kadar yelpaze sunar. Güç kaynağı arızası durumunda frene geçer. Frenleme işlemi çok hızlı ve net bir şekilde elde edilir. Beklenmedik güç kaynağı arızası durumunda hızlı ve güvenli frenlemeyi garanti eder. Frenleme işlemi eksen kaydırmasız ve her iki yönde eşit torkta elde edilir. Standart olarak fren sistemi dahili doğrultuculu DC beslemeli olarak imal edilebilir. Doğrultucu devre aşırı yükleme ve radio frekansı korumalıdır. Frenleme süresi seçimine göre farklı doğrultucu bağlama yöntemi uygulanabilir.

BM serisi mümkün olduğunca sessiz çalışması için tasarlanmıştır. BM serisi Motorlar yüksek Aşırı yükleme oranına ve yüksek ısıya dayanabilecek toleransa sahiptir. Bu zor çalışma şartlar altında da en iyi güvenilirliği garanti eder. Bütün MGM motorlar inverter ile çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Sarım yalıtım sınıfı F iken talep halinde H sınıfı da mevcuttur. Motor tasarım şekli tamamen kapalı fan soğutmalı, IP54 koruma (istek dahilinde IP55 veya IP56). 132 gövdeye kadar güç kapalı olsa bile motor arka mili ile manual döndürmeye izin verir. Talep halinde BM motorlara manual fren boşaltma kolu ilave edilebilir. Fren disk kaplama malzemesi asbest içermez ve kaplama karışımı yüksek sürtünmeli ve uzun ömürlü olacak şekilde formülize edilmiştir.

BA serisi 132 gövdeye kadar motor gövdesi ve terminal kutusu döküm ve hafif metalden üretilmiştir. Kumaş malzemeden kablolar ile desteklenmiş ve 180 derece destek ayakları üzerine konumlandırılmıştır. 160 gövdeden daha büyük motorlar dökme demirden üretilmiş terminal kutusu da sağ tarafında konumlandırılmıştır. 90 gövdeye kadar olan motorlarda flanşlar aluminyum, 100 gövde ve üzerinde dökme demir kullanılmıştır. Standart olarak ayakların gövdeye birleşik olması (Sonradan takılmamıştır.) motoru oldukça sağlam kılmaktadır. Bu özellik motorun start stop zamanlarındaki zorlu çalıştığı uygulamalarda oldukça önemlidir.

  • Sessiz Frenleme
  • gradual acceleration during the motor start and stop and the reduced overall dimensions
BA Serisi
SM Serisi
Menü
Sohbeti başlat
Merhaba, 👋
Web Sitemize Hoşgeldiniz...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?